Serwis kielki.info ma charakter informacyjno-edukacyjny. Jego autor dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte pochodziły z wiarygodnych źródeł, były sprawdzone i rzetelne, przy czym nie ponosi żadnej odpowiedzialności za skutki wykorzystania prezentowanych informacji. Ostateczne decyzje dotyczące stosowania jakiejkolwiek diety należą zawsze do lekarza. Autor serwisu nie może ponosić odpowiedzialności za błędy, ani żadnych konsekwencji wynikających z zastosowania informacji zawartych w tym serwisie.

Przedstawione w serwisie opinie i komentarze stanowią wyraz osobistej wiedzy i poglądów autora i tylko tak powinny być interpretowane.

Prawa autorskie

Treść strony

Treść strony kielki.info chroniona jest prawem autorskim. Wszystkie teksty opublikowane na stronie kielki.info, z wyjątkiem wyraźnie oznaczonych oraz pochodzących z działu „Księgarnia”, są własnością autora serwisu i są chronione prawem autorskim. Kopiowanie treści serwisu w całości lub w części i wykorzystywanie ich w jakimkolwiek celu niekomercyjnym jest dozwolone z zachowaniem praw autorskich, a przede wszystkim za wskazaniem źródła. Wykorzystanie komercyjne któregokolwiek z materiałów pochodzących z serwisu wymaga zgody autora.

Zdjęcia

Wszystkie zdjęcia opublikowane na tej stronie, z wyjątkiem wyraźnie oznaczonych oraz pochodzących z działu „Księgarnia” są własnością autora serwisu i są chronione prawem autorskim. Jakiekolwiek ich wykorzystanie może odbywać się wyłącznie w celach niekomercyjnych i ze wskazaniem źródła. Wykorzystanie w celach komercyjnych wymaga zgody autora, a użycie ich bez zgody właściciela stanowi naruszenie praw autorskich.

Korzystanie z serwisu kielki.info oznacza akceptację wyżej wymienionych zasad.